SAB-Trafo,s.r.o.
Náhořanská 414,Krčín
Nové Město nad Metují
IČ:49812033
tel:491472055
info@sabtrafo.cz
  
 

 

 

LPG pumpa

13,90 Kč

 

 

 Obrzek5

 

 

 NAPIŠTE NÁM

obalka


Patříme mezi významné výrobce transformátorů, kde navazujeme na historii a obchodníSAB budova1 zkušenosti získané v tuzemsku i při exportu. Specializujeme se na sériovou i kusovou výrobu transformátorů, toridních transformátorů, speciálních transformátorů určených do různých zákaznických aplikací. Jsme držitelem certifikátu systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001 : 2009.

Provozujeme specializovaný velkoobchod s LED osvětlením - vzorkovou prodejnu v Novém Městě nad Metují a v Náchodě. Prodej LED osvětlení podporujeme prostřednictvím aktivního internetového obchodu.

LED osvětlení můžeme umístit prakticky kamkoliv. Využívá se jak v interiéru, tak v exteriéru. V prodeji máme LED pásky, LED žárovky, LED reflektory a další. V nabídce naší nechybí ani LED profily, ovládací zařízení a zdroje pro LED. LED osvětlení vyniká ve svých vlastnostech - dlouhá životnost, úspora elektrické energie, neomezený počet zapnutí a vypnutí, rychlý start, nevyzařuje IR/UV záření apod.

V areálu firmy je od června 2012 nově oteřena čerpací stanice LPG, můžete zde čerpat 24 hodin denně, bližší informace poskytneme rádi na naší čerpací stanici.